O NAS

ŚLAD ŁAP to przede wszystkim miłośnicy zwierzaków, a przy okazji prowadzimy sklep z akcesoriami dla aktywnych czworonogów i_ich opiekunów. Naszym głównym celem jest stworzenie miejsca, gdzie znaleźć można pomocne akcesoria do zaspokojenia psich potrzeb i aktywności. Chcemy zachęcać do spędzania czasu z psem i zapewnieniu mu dodatkowych domowych aktywności jak np. nosework czy brainwork.

Posiadamy również produkty naszej marki, które sami projektujemy i tworzymy we własnej pracowni. Cenimy wysoką jakość i_naturalne materiały, jednak estetyka jest dla nas równie ważna.

Naszą najbardziej rozpoznawalną stroną są akcesoria do noseworku, z którym jestesmy związani prywatnie i zawodowo. Nasze produkty treningowe zostały zaprojektowane i wykonane w ścisłej konsultacji z doświadczonymi instruktorami i sędziami nosework. Dodatkowo są testowane i wykorzystywane w wielu prestiżowych szkołach noseworku w Polsce.


Staramy się również, aby nasze produkty zdobiły wnętrza, nie zapominając jednocześnie o naszym motto "It's made for you" - najważniejsza jest opinia i zadowolenie naszych pupili. 


ŚLAD ŁAP to miejsce, w ktorym zjadziesz produkty dla aktywnych psów i ich opiekunów.

  
  
 
 

 


WSPÓŁPRACUJEMY 

 


 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl